Ściereczki do czyszczenia okien i drzwi Vigonez Venus

Utrzymywanie porządku w domu wymaga przeznaczenia sporej ilości czasu na ten cel oraz dużego nakładu sił. Szczególnie trudne do wyczyszczenia są zakamarki we framugach drzwi i ramach okiennych, w których gromadzą się osad i zanieczyszczenia, tym bardziej, jeśli miejsca te nie były dawno sprzątane. Odpowiednia konserwacja tych przestrzeni wymaga także zastosowania preparatów, które będą bezpieczne w kontakcie z delikatną powierzchnią, dlatego nie każdy produkt jest w stanie poradzić sobie z zabrudzeniem drzwi i okien. Jeśli zależy Ci na nieskazitelnie czystych ramach drzwi i okien, warto postawić na profesjonalne produkty czyszczące, jakimi są ściereczki do czyszczenia okien i drzwi Vigonez.
KUP

Ściereczki czyszczące do okien i drzwi Vigonez – jakość na pierwszym miejscu

Produkty czyszczące Vigonez, w tym ściereczki do okien i drzwi, to produkty jednej z wiodących marek, które cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami klientów nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Dzięki ich zastosowaniu będziesz w stanie w krótkim czasie dokładnie wyczyścić wszelkie zakamarki i przestrzenie okien i drzwi tam, gdzie pojawiły się smugi, osady z brudu, smogu, dymu i inne zabrudzenia. Produkty czyszczące Vigonez to według opinii wielu klientów i profesjonalistów z branży gwarancja wysokiej skuteczności przy myciu nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń powierzchni. To także artykuły posiadające atest PZH, w związku z czym są całkowicie bezpieczne, ponieważ nie podrażniają skóry ani dróg oddechowych. Tym, co wyróżnia ściereczki czyszczące Vigonez na tle produktów innych producentów, to brak jakichkolwiek zarysowań czy mikrouszkodzeń czyszczonej powierzchni przy ich zastosowaniu, nawet w przypadku usuwania starszych zabrudzeń.

Ściereczki do czyszczenia okien i drzwi Vigonez – niezawodne działanie

Dzięki specjalnie opatentowanej formule opartej na działaniu skoncentrowanej mocy aktywnych substancji czyszczących, Twoje okna i drzwi zachwycą Cię niesamowitym efektem. Przy pomocy ściereczek Vigonez pozbędziesz się nawet najbardziej uporczywych zacieków i osadów z brudu, tłuszczu, pleśni a nawet pozostałości po użyciu pianki lub masy izolującej. Ściereczki Vigonez znajdują zastosowanie przy myciu zarówno drewnianych elementów framug czy ram okiennych, jak i tych wykonanych z tworzyw sztucznych, gwarantując taki sam efekt końcowy. Ich użycie jest także wyjątkowo proste, co ogranicza czas sprzątania do minimum. Każda ze ściereczek jest nasączona odpowiednią ilością detergentów, dlatego do czyszczenia nie potrzebujesz żadnych środków myjących. Wystarczy przygotować niewielką ilość wody, a następnie zamoczyć w niej ściereczki. Wilgoć aktywuje czynne substancje w nich zawarte, które są następnie stopniowo uwalniane w trakcie czyszczenia. Taka formuła ściereczek wpływa także na ich długi okres trwałości i stały poziom nasączenia detergentami. W jednym opakowaniu znajdziesz 4 sztuki ściereczek. Postaw na kompleksowe rozwiązanie, jakim są ściereczki czyszczące do okien i drzwi Vigonez, aby móc cieszyć się czystymi oknami i drzwiami.
Sprawdź produkt